| deN1saRp a întrebat:

Pe ce site pot vedea si eu programul digi sport 1?

Răspuns Câştigător
| Codre a răspuns:

Iti dau eu un site de unde poti sa vezi toate programele din Romania(si digi).
Scrie etv online si downloadeaza bara de intrumente(ai grija sa descarci bara folosind internet explorer).
Dupa scrie pe net sopcast si downloandeaza-l.
Pasul final e sa intri in internet explorer o sa gasesti bara de instrumente sus apesi pe rubrica sport -->digi sport 1-->sursa1, 2 sau 3-->sursa 1, 2, 3, 4, 5 toate merg oricum e imposibil sa nu`ti dai seamawinking.
Baftatongue si funda :Xbig grin!

| deN1saRp explică (pentru Codre):

Mersi codre!:*

1 răspuns: