| XxDyaxX a întrebat:

Pe cine alegeti dintre Guess Who, Spike, Grasu >XXL?:
[Obligatoriu doar unul]. Daca puteti, motivati-va alegerea.:]

Răspuns Câştigător
| Kenny a răspuns:

Spike.
In primul rand, el este idolul meu. Nu am cuvinte sa imi exprim admiratia si stima pe care o am fata de el. Versurile sale reprezinta realitatea si situatiile grele prin care a trecut el de`a lungul timpului, nu basme inventate cu baietasi de cartier si pistoale cu apa. Il admir de asemenea pentru ca nu i`a fost foarte usor sa ajunga in industria hip-hopului, mai ales ca parintii lui nu l`au sustinut, considerand ca muzica pe care o canta este o pierdere de timp. [vezi Spike - In jurul meu, si majoritatea pieselor de pe Proiectul Ma. ta, din vremea cand era doar un pusti care visa ca visele sale sa devina realitate]. De la rimele geniale din piese ca "Defecte" si pana la melodii ca "Amintiri", fiecare piesa a lui spune ceva despre el, si despre drumul sau in viata, nu abureli. Merita tot respectul love struck
Nu zic ca Guess Who sau Grasu XXL, n`ar fi buni, Doamne fereste... ei impreuna sunt o echipa, dar Paul ramane favoritul meu.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Guess Whohappy

| Mihai7best a răspuns:

Eu l-as alege pe Nimeni Altu' pentru ca face cea mai adevarata muzica rapp din Romania, dar dintre acestia trei l-as alege pe Grasu XXL pentru ca are de la muzica rapp adevarata la cea de club si e foarte bine pentru un artist cand poate combina toate genurile in diferite piese

| Mihai7best a răspuns:

A da inca un lucru : e pacat ca la radio se dau doar cacatii aia comerciali care au o strofa o canta de 2 ori si ce tari suntem noi ca am scos o piesa... uitati-va pe youtube la rapperi & rockeri etc underground care nu sunt promovati desi ar merita mai mult ca unii de la radio!

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Grasu XXL pentru ca are mult mai multe melodii misto decat guess who sau spike asta cred eu...

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Spike! De ce? Imi place f mult vocea lui, imi place cum canta, si imi place pentru ca am inceput sa ascult Spike datorita actualului meu iubit iar atunci cand il ascult, ma gandesc automat la iubitul meu tongue

| xoxxxoooxo a răspuns:

Grasu XXL

| skinnylove a răspuns:

Guess Who happy

| Andu_7395 a răspuns:

Pe dragonu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SPIKE e cel mai tare nu este zi in care sa nu ascult muzica lui. El sia povestit viata in versuri.