| alessia a întrebat:

Pe cine credeti ca va alege Edward la sfarsitul show`ului " burlacul ". sau pe cine credeti ca "adora" putin mai mult[ ca sa zic asa] acum? care dintre >ele?:
vreau multe raspunsurihappy sunt foarte curioasahappy

Răspuns Câştigător
| GaGy a răspuns:

Eu cred ca pe nici una. Dintre Cezara si Anca.Si se intoarce la Ana Maria

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sunt absolut sigura ca ramane cu Cezara

| Larisa7883 a răspuns:

Eu cred ca pe Cezara pentru ca altfel nu o baga iarasi in concurs. O zi buna!

| cockieeee a răspuns:

Fi sigura ca va ramen cu Cezara...eu am auzit ca ei doi aveau o relatie...inainte de a se regiza emisiunea,,,

| helene20 a răspuns:

Cred ca pe niciuna