| alessia a întrebat:

Hey.va uitati la emisiunea "BURLACUL"? daca da ce fata vi se pare mai draguta? si ce credeti [dupa parerea voastra] pe cine "adora" Edward putin mai mult? astept multe pareri. poate dau si funda.hee hee cine stie.

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Da ma uit. Toate mi se par niste cate certarete.Eu tineam cu Andra(pacat ca a fost eliminata) si acum tin cu Adelina, desi dupa emisiunea de joi nu prea e nimic nici de capul ei. Eu cred ca lui Edward ii place de Anne si cred ca pe ea o va alege pana la urma.Tu cu cine tii?

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu cred ca Edward o place cel mai mult pe Ana-Maria.
eu nu am o preferata, dar sa zicem ca imi place adelina.

tie care fata iti place?

| alessia explică:

[pentru @Arysa si @pup] oo.mi-ati dat niste raspunsuri, parca mi-ati luat ceva de pe inima.
mie nu prea imi place niciuna dar cea mai draguta mi se Ana Maria. si am pus aceasta intrebare deoarece aveam impresia dupa ce am vazut episodul de joi ca Edward ar vrea s`o elimine. dar acum cand mi-ati spus ma simt mult mai fericitahappy

da.si de adelina imi place doar ca e prea tanara pentru eltongue
deci.raspuns final Ana-Maria.[ii tin pumnii si vreau ca ea sa fie aleasa lui `Edwuard]