| Georgiana_3439 a întrebat:

Pe GIMP, cand vreau sa editez poze pe IMVU, nu imi apare tool-ul cu brushes, layers etc. cum ar trebui sa apara. E mic si nu are mai mult de 8 brushes. Ma poate ajuta cineva sa il fac normal? straight face

2 răspunsuri:
| Victor a răspuns:

La instalare, Gimp, atea pensule are (8) Pentru a avea mai multe pensule (brushs)va trebui sa instalezi mai multe. Cauta pe Google "gimp brushes" si o sa gasesti FF multe.http://avatars.imvu.com/Vicktor02

| Teils a răspuns:

Daca, cauti in Tools sigur vei gasi ceva pe acolo cu HIDE sau ceva asemanator!