| Emmny a întrebat:

Pe imvu se pot transforma promo creditele in credite? daca da spuneti-mi cum! Promit funda pentru un raspuns care m-a ajutat! :*

4 răspunsuri:
| Charleene a răspuns:

Din pacate nu se poate. Promo creditele se cumpara cu bani adevarati sau doar daca te faci V.I.P.

| Emmny explică (pentru Charleene):

Pai daca ma fac VIP cum fac credite reale?

| Charleene a răspuns (pentru Emmny):

Pai parca primesti nu stiu cate pe luna sau daca faci credite prin anumite programe sau ceva de genul se adauga direct la CREDITE nu PROMO CREDITE happy

| Emmny explică (pentru Charleene):

Sti vreun anumit program? Daca sti poti te rog sa imi dai link sau sa imi zici cum se numeste? Te rog frumoss puppy dog eyes! :* :*