| Roxanna12345 a întrebat:

Pe kyliecosmetics site ul romanesc se poate plati ramburs?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Scrie foarte clar ca plata se face integral si in avans, inainte de a se trimite marfa!
Plata ramburs exista doar pe teritoriul Romaniei, nu si la furnizorii internationali.

| anamariarot a răspuns:

Astia nu-s furnizori internationali, sunt niste nesimtiti care vor sa faca profit pe naivitatea oamenilor. Kylie insasi a anuntat ca produsele ei se vand doar pe site-ul propriu, nicaieri in alta parte. Ce vand hotii astia sunt produse luate de la orezari pe care le poti cumpara singura la preturi de 10 ori mai mici de pe aliexpress, dar nu iti recomand