| lil_2808 a întrebat:

Pe lady popular de cateva zile incerc sa ma despart de iubit si nu pot. is la niv 5 si ca sa trec trebuie sa ma despart de el! ce sa fac?! funda

161 răspunsuri:
| alina_8871 a răspuns:

Dandeaza si a doua zi desparte-te

| Bellla6543 a răspuns:

Pai dai acolo la fericirea domnisoarei si dai click pe ( rupe relatia cu iubitul ) apoi dai click ( ca pe ecran iti apare ala de la disco ) si tot in chenaru ala e poza iubitului si mai jos ii despartete. noh dai click pe despartete si nu mai ai iub. ( P.S. asta iti va afecta fericirea )

| ele28 a răspuns:

Ia incearca numele de user alexa.alexandra28 si parola hannah si zi-mi daca la tine merge

| Hanahmontanah a răspuns:

Du-te in oras, dupa aia la discoteca de acolo, si jos o sa iti scrie despart apesi acolo si gata

| deea44 a răspuns:

Imi spune si mie cineva cum sa fac>?

| skufi a răspuns:

Nu mere din prima sa te desparti de el

| Dyana_8301 a răspuns:

Incearca de mai multe ori, eu am incercat de 20 de ori pana am reusit. Eu sunt la nivelul 21!

| laurita966 a răspuns:

Nu prea conteaza setea foamea energia etc conteaza daca ai noroc.De exemplu eu sunt la nivelul 11 si din prima imi fac iubit si ma despart.Totul depinde de noroc.

| dya_7533 a răspuns:

Dai la oras apoi la club si apoi jos langa poza iubitului scrie despart-te dai clic acolo si gata

| dadalici a răspuns:

Pai nu trebuie sa astepti 2 saptamani ci trebuie sa iti fie foame sa iti fie sete sa trebuiasca sa faci dus sa dormi si vezi ca scrie mai multe la lady popular ajutor

| sorina99_4982 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic eu sunt la nivelul 4 de abia