| Gabriela144 a întrebat:

Pe Messenger daca dai ignor cuiva nu poti sa-l mai pui in lista inapoi si daca exista o modalitate care e?

Răspuns Câştigător
| d3nut7 a răspuns:

Dai sus Messenger->Preferences->Ignore List.alegi id`ul care vrei. dai REMOVE si`l adaugi in lista. Bafta!

4 răspunsuri:
| simona_5702 a răspuns:

Hey gabriela...sa sti ca mai poti baga o persoana in lista...insa daca de exemplu l-ai bagat la prieteni, daca vrei sa-l adaugi din nou trebuie sal adaugi de exemplu la Colegi sau alti.

Sper ca ai intelesbig grin:big grin

Funda?big grin:big grin

| Mystyk a răspuns:

De putut poti sa il repui in lista.acolo la ignor scrie remove, retii idul pe care vrei sa il scoti de la ignore dai remove, il sterge de acolo si poti sa il bagi inapoi in listawinking

| ClauditzaThaClau a răspuns:

Daca i-ai dat ignor nu il mai poti adauga in lista

| mirssu a răspuns:

Pai dai la messenger->preferences->ignore list si removehappy