| AndreeaFCB26 a întrebat:

Cum sa ma strerg din lista de messenger a cuiva? Funda...

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Tu nu te poţi şterge din lista lui, dar îi poţi da ignor sau îl poţi ruga să te şteargă. Lasă programele ^, nu sunt bune de nimic.

4 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Hei!
Sunt cateva astfel de programe... le gasesti pe net si sunt foarte eficiente.
Incearca "Deny a buddy".

| ViVi99 a răspuns:

Pai nu poti sa te stergi din lista unui alt id decat daca intri pe id-ul respectiv. Incearca un program de spart parola Yahoo! Messenger sau vezi daca o poti afla cumva de la un prieten apropiat care are un asemenea program.

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Nu te poti sterge de la el din lista dar ii poti da ignore asa nu iti mai poate da mass-uri si nici nu te mai poate contacta.
Intri la messenger preferences ignore list. ii stergi id ul de la tine din lista si il scrii acolo...

| PufuleteRoz a răspuns:

Jigneste-l si sa vezi cum te sterge el imediat si-ti mai dai si ignore.