| LanguageMaster a întrebat:

Pe mine mă miră că în găştile de cartier există elevi care au avut medii mari la Evaluarea Națională.
Cum se explică asta?

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Anturaju'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un om inteligent se poate folosi de cei din jurwinking Iar apoi singur ii poate scoate din belele in caz ca ii baga. E un fel de risc-0 foarte profitabil in micile afaceri tongue

| RSfan a răspuns:

Societatea,in orice forma ai intalni-o, cauta persoane care pot oferi ceva la schimb, in cazul acelor elevi..., ofera inteligenta in schimbul unor experiente noi, nu toate gastile de cartier comit ilegalitati deci nu se pune in pericol in vreun fel, deci... toata lumea e fericita! laughing