| anonim_4396 a întrebat:

Pe o scara de la 1 la 10, cat de mult va enerveaza "amatorii" care-si dau cu parerea? >:

10 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

4-5. Iii las sa`si faca iluzii.DEsi ma deranjeaza cand imi critica mie stilul si ei sunt vizibil inferiori, asta ma deeranjeaza. Dar fiecare are dreptul sa spuna ce gandeste, indiferent cum o spune.

| Biencush a răspuns:

| AvalohAlyn a răspuns:

4.Cred ca oricine are dreptul sa-si dea cu parerea fie ca e amator sau membru cu experienta iar de aceea ei nu ma supara, nu au nicio vina.

| AdelinaC a răspuns:

1-2 depinde de starea mea, de obicei am rabdare sa ii ascult pe toti pentru ca de la fiecare om poti invata ceva si oricum este un drept al omului ca el sa-si exprime opinia si nu ar trebui sa ne simtim deranjati de asta.

| .♥.íииα .♥. a răspuns:

8 sau 7 chiar laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Sakura_1833 a răspuns:

Pai cred ca 9 ptc cateodata o opinie tampita te face sa razi in hohote

| Addз a răspuns:

Pai depine...norma ar fi 10happyhappy

| BillK1 a răspuns:

| dya31 a răspuns: