| CreepyCrow a întrebat:

Pe pervazul balconului meu s-a asezat un porumbel, cred ca e pui pentru ca e cam mic, si sta infoiat, asa, parca i-ar fi frig, credeti ca e din cauza soarelui?

Răspuns Câştigător
| Victoria a răspuns:

Nu e din cauza soarelui, si in balcon la mine vin intotdeauna porumbei pentru ca de un an s-au obisnuit sa le dau de mancare. Probabil a fost speriat de un porumbel mai mare sau, cine stie, ii e foame... daca mai e acolo, da-i niste paine faramitata sau niste arpacas, daca ai, sigur o sa-i placa.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pune un pic de pâine înmuiată în apă şi apă pentru că îi este foame şi sete!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e din cauza soarelui. Cel putin, porumbeii lui tata nu au nimic de la soare.