| Inovssakura a întrebat:

Pe site-ul Okazii.ro daca vreau sa vad ceva trebuie sa platesc comision straight face?

Răspuns Câştigător
| lostcontrol12 a răspuns:

Daca vinzi? Da, este un anumit comision, nu stiu exact cat.dar depinde de valoarea produsului pe care il oferi spre vanzare. se adauga in cont si la un moment dat daca nu platesti iti suspenda contul..atat stiu eu big grin

3 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

Nu paltesti nimic ca te uiti la produse platesti cv daca comanzi

| Okaziiro a răspuns:

Salut,

Iti multumim pentru interesul aratat site-ului Okazii.ro.

Vizualizarea produselor de pe Okazii.ro este gratuita, la fel si crearea de cont care se face accesand pagina http://www.okazii.ro/cont/creare/.

In calitate de cumparator nu platesti nimic, achizitiile pe care le faci pe Okazii.ro nu sunt comisionate.

Pentru vanzatori, comisionul perceput de Okazii.ro la finalizarea cu succes a unei tranzactii, se diferentiaza in functie de categoria produsului astfel:
• Pentru toate categoriile catalogului Okazii comisionul este de 2.8% din valoarea produsului vandut in limita a 25 de Euro;
• Pentru categoriile Computere şi Software, Electronice; Foto, video; Console jocuri, gaming şi Accesorii jocuri comisionul va fi 1% pentru produsele noi cu factura si garantie, pastrandu-se plafonul maxim de 25 de Euro.

Pentru mai multe informatii legate de taxele si comisioanele percepute de Okazii.ro, te rugam sa accesezi pagina http://ajutor.okazii.ro/vanzare/taxe-si-comisioane.

Cel mai recent serviciu Okazii.ro este Garantia de Livrare, care te ajuta sa cumperi si sa vinzi in siguranta. In cazul in care esti vanzator pe Okazii.ro, serviciul gratuit Garantia de Livrare ii incurajeaza pe clienti sa cumpere de la tine cu aceeasi incredere, la care se asteapta de la orice magazin care le inspira siguranta.
In calitate de cumparator, urmareste produsele ce au semnalizata Garantia de Livrare, practic, Okazii.ro iti garanteaza ca, daca nu primesti produsul comandat cu Garantia de Livrare sau acesta nu corespunde descrierii de pe site, vei primi inapoi costul produsului, inclusiv costul de livrare. Informatii despre acest nou serviciu Okazii.ro poti afla aici : http://ajutor.okazii.ro/vanzare/garantia-okazii şi http://ajutor.okazii.ro/cumparare/garantia-okazii.

Te invitam sa revii pe Okazii.ro.

| Anonim187 a răspuns:

Platesti doar daca pui produse la vanzare sau daca cumperi. daca te uiti in niciun caz happy