| ViBE a întrebat:

Pe voi nu va enerveaaz cel mi mult cand va spune cineva : mai uratule, mai urato; ce haine naspa ai; ce fata de prost si altele

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, incerc sa nu bag in seama persoanele care imi spun asa ceva pentru ca nu merita sa pui la suflet; e adevarat ca e aiurea si te simti prost cand auzi asa ceva si te enerveaza persoana care iti spune, dar in loc sa ii intorci replica, mai bine sa dai dovada de maturitate si de bun simt si fi indiferent/a, ignora-i pe aceia care te jigneste.Fiecare e frumos in felul lui si poarta ce haine isi permite si ce haine ii plac, in plus nu e frumos sa spui vorbe asa urate la cineva ca fiecare e cum l-a dat D-zeu.

| OanaG a răspuns:

Cine zice ala e.Important e ca eu nu ma simt big grin

| juniper a răspuns:

Daca zice aia eu zic "da ca tu tare frumos mai esti". Nu te lasa calcat in picioare sau cel mai bine ar fi sa-i ignori, ei nu au cei 7 ani de acasa ori sunt invidiosi pe tine, nu-i baga in seama si mergi mai departe.

| deejayra a răspuns:

O fii prost ala care te jigneste, dar mai prost esti tu daca il bagi in seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma enerveaza cand se gasesc unu si altu sa strige in gura mare " Pisi, pisi stai putin! ", deci dupa 6 ore de scoala in care un tip de a 6 a imi zice non-stop " pisi, sexy si rea " mai se gasesc unii pe strada sa imi zica, sa vezi ce reactii pe mine atunci.
Chestile mentionate de tine nu au nici un efect asupra mea laughing, adica eu nu pot pune la suflet asa ceva oh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine chestile de genu sunt egale cu urmatoarea afirmatie " Ai ochi frumosi. ", asa si? Care e problema ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine una nu ma deranjeaza ce ai spus tu acolo. Pe mine ma enerveaza cand cineva mi se adreseaza cu "fă" pentru ca il consider un cuvant de mahala.

| Beatricce a răspuns:

Aceste sunt impresii si nu trebuie bagate in seama... nimeni nu-i perfect si doar daca cineva nu arata super extra bine sau nu are haine de firma nu inseamna ca este mai prejos de altiiwinking

| dodobrainiac a răspuns:

Tine de educatia fiecaruia. Este deranjant, dar trebuie sa nu ne coboram la nivelul unor primate. happy