| QaTaLyNN a întrebat:

Pe voi nu va streseaza astia cu "sfarsitul lumii"? Poate va vine "sfarsitul" la propriuwinking, atunci o sa cred si eu! Vot, funda, pentru cei care credlaughing [ca sfarsitul va veni desiguroh go on] Macar sa apuc sa va dau funda

Răspuns Câştigător
| CryssCrySta a răspuns:

Va veni dar nu acum, poti sa imi dai fundita.

6 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Sfarsitul va veni atunci cand oamenii se asteapta mai putin.Si ziua in care va veni numai Dumnezeu stie. Data exacta a sfarsitului lumi nu se poate calcula pe un calculator.

| EmaS a răspuns:

Sfarsitul lumii este foarte aproape.Traim vremuri apocaliptice.Cat despre ceasul acela, nu stie nimeni, nici macar ingerii din cer.Noi trebuie sa fim pregatiti pentru aceea zi.Adica sa ne cerem iertare de la Dumnezeu sa il rugam sa intre in inimile noastre, sa ne dea mantuirea in dar.Si daca ai pacea lui Dumnezeu in inima, orice va veni tu stii ca esti cu Dumnezeu.Fie ca murim, fie ca traim noi suntem ai Domnului.

| AdrianaSmileBă a răspuns:

Auzilaughing

sfarsitul nu av veni asa de usorstraight face

va veni cand vrea dumnezeuhappy

| CrisSuCrissS a răspuns:

Ai dreptate QATALYNN peste tot numai intrebari din astea.m-am enervat si i-am zis la una ca poate va veni sfarsitul lumii pentru ea daca se va sinicide azi... Byehappy wave

| virtualshit a răspuns:

Sincer,nu stiu de ce foarte multi cred ca va veni sfarsitul lumii, pentru. ca pana acum s-a spus de nu stiu cate ori ca vom muri. Oricum, daca acesta va veni totul ne este datorat noua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă toţi cred în mass-media şi nu citesc o Biblie,normal că trag concluzii greşite.
Sfârşitul lumii nu se ştie când va veni,dar oare suntem pregătiţi? Ascultăm fel şi fel de zvonuri şi ne pierdem printre umbre în loc să avem grijă de sufletele noastre, în loc să-L aşteptăm cu inima curată...
Trist, nu?!
O seară de vis!