| costyn162 a întrebat:

Pe vremuri oamenii aveau cruce de lemn si inima de aur. Acum au cruce de aur si inimă de lemn.Fie ca sfanta sarbatoare a nasterii Domnului sa readuca aurul in sufletele noastre. Sa aveti parte numai de lumina in inima si gand. Craciun fericit!

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Mulţumim Costyne pentru frumoasa urare. Îţi doresc şi ţie împreună cu toţi cei dragi ţie de acasă şi de pe TPU Sărbători Fericite!

| Vasile_8874 a răspuns:

Inima de lemn? Eu cred ca nu au inima deloc. Inima de aur? Mi-e teama sa nu mi-o amanetez. Mai bine inima de rrom. Sanatate.