| 009 a întrebat:

(pentru baieti)ce observati prima data la o fata? cand o vedeti pe strada ca de exemplu.

Răspuns Câştigător
| deejay a răspuns:

Prima data ma uit la fata in special parul, apoi ce a spus fetita.

5 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Daca o vede din fata sani. Daca o vede din spate fundu. Si dupa se uita la mutrita noastra happy

| Doddel a răspuns:

La fata ei

| Fetita a răspuns:

Nu sunt baiat dar sti ce observa ei prima data la o fata pe strada? fundul apoi tatele

Răspuns utilizator avertizat
| LollipopWithHeroin a răspuns:

Myky, sa stii ca nu sunt baiat, dar iti spun ca sunt putini care observa formele la sfarsit.Nu se uita nimeni in zilele noastre la fata, la eleganta sau alte lucruri din astea.Toti observa intai formele si dupa aia esti norocoasa daca se mai uita si la altceva.