| July4427 a întrebat:

Pentru baieti! Cum stii cand un baiat te place? Vreau un raspuns detaliat, cat-de-cat.

Răspuns Câştigător
| Resurrection a răspuns:

Noi baietii suntem de multe feluri la categoria asta.De exemplu unii baieti iti acorda putina atentie dar de fapt ei te plac, altii stau mult langa tine si de fapt nu simt nimic.Deci este greu de dat un raspuns concret.

| July4427 explică (pentru Resurrection):

Merci!

| Resurrection a răspuns (pentru July4427):

Funda te rogbig grin

| July4427 explică (pentru Resurrection):

Ai primit-o! laughing

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Iti dai seamam dupa comportament. Din felul cum te priveste,se compoarta cu tine. Daca te ajuta mereu, daca e acolo mereu cand ai nevoie. Daca iti ia apararea, daca te priveste pe furis. Dar ai grija, uni baieti fac lucrurile astea intentionat, pentru a-si bate joc de tine.
P.S : sunt fata!
*-*

| dstef a răspuns:

Pai vei vedea ca se comporta destul de ciudat, s-ar putea sa fie mai timid sau chiar mai vorbaret incercand sa te cucereasca nu stiu...