| Dianna_8523 a întrebat:

Pentru baieti... Cum va place sa aiba parul fetele? Nu ma refer la culoare, ci cum sa fie aranjat big grin Prins, lasat, ondulat, drept, dezordonat... etc

8 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Lasat pe perna.hee hee

| hugo a răspuns:

Depinde si de fata...cum ii sta mai bine, nu poti sa iti ondulezi parul daca nu iti sta bine...parul putin peste umeri si drept mi-se pare ok, bine nu pot spune ca si celelalte variante enumerate mai sus de tine nu ar fi ok, totul este ca respectiva sa arate bine!

| Sniper a răspuns:

Mai zburlit big grin

| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Oricum atata timp cat i se potrivestewinkingtongue...

| zumba zumba a răspuns:

Ondulat, lasat, drept si merge orice culoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezordonat, ciufulit (de mine). big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drept :X

| mongol a răspuns:

Drept si cat mai lung!