| bilushca a întrebat:

Pentru baieti in special : ce parere aveti de tunsoarea (pentru fete) cand o parte a parului este lunga si cealalta foarte scurta. aproare rasa? big grin funda

2 răspunsuri:
| guzanu92 a răspuns:

Naspa! Foarte naspa! Ca baiat imi place sa ating parul unei fete si cateodata sa ma si joc cu el. Gandul de a atinge parul "periuta" a unei fete ma inspaimanta.

| gabutzu a răspuns:

:O:O:O mie imi plac in general fetele cu parul lung happy de aceea mi se pare ciudatwinking dar alti baieti au alte opiniiwinking