| 0alafaranume0 a întrebat:

Intrebare pentru fete : intre o partida prea scurta si alta prea lunga ce preferati? >: ( excluzand partea cu daca e prea scurta atunci atunci aveti parte de mai multe numere)

2 răspunsuri:
| tenutza a răspuns:

Daca reusesti 's-o faci sa se simta bine' in cateva minute, atunci e mai bine asa.Mai obosim si noi, ti se mai pune un carcel, mai amortesti, una alta. Dar cred ca partidele trebuie sa varieze ca si timp.

| Oviiyy a răspuns:

Depinde de tine si placerea pe care o simti. poate sa fie o partida lunga in care sa nu te simti prea bine si una scurta si intensa si sa fie ok.depinde de fiecare. unele femei prefera mai lunga intrucat isi doresc sa simta ca apartin cuiva, ca le poseda cineva, le excita ideea asta, intr-un cuvant le place sa fie calarite (o stiu tot de la voi)