| Lightrose_4674 a întrebat:

Pentru ce e Facebook comunity? Daca doresc sa imi fac cont comun cu cineva pot sa aleg facebook comunity?
Pentru cei care nu stiu la ce ma refer:
Adica in loc sa imi fac cont normal, sa accesez in dreapta jos unde scrie "Creeaza o pagina pentru o vedeta, o trupa sau o companie"; dupa care apar 6 chestii:1. Local Business or place 2.Company,organization or institution 3.Marca sau produs 4.Artist,trupa,etc 5. Divertisment 6.Cause or Comunity.Eu daca vreau sa imi fac cont comun cu iubitul ce sa aleg? 1, 3, 4, 5 ies din calcul. Dar din 2 si 6? Ce sa aleg? Sau sa imi fac cont normal? Dar din cate stiu daca fac cont normal pentru 2 persoane o sa imi stearga contul! Vreau cat mai multe raspunsuri urgent!

1 răspuns:
| webkinzworld a răspuns:

Intreaba pe cineva profesionist funda?