| dragonslep a întrebat:

Pentru ce sunt placile alea lungi de skate, la ce ajuta ele?

Răspuns Câştigător
| Epigonul a răspuns:

Acea placa de skate, mai lunga decat cea obisnuita, se numeste Longboard, iar sportul pe care il practici cu aceste placi poarta numele de Longboarding.La ce ajuta ele? La acelasi lucru la care te *ajuta* si cele normale, doar ca, cu acestea prinzi o viteza mult mai mare.

8 răspunsuri:
| facepalmlol a răspuns:

Te ajuta sa te lovesti cu ele in cap.

| dragonslep explică (pentru facepalmlol):

... si te numesti membru TPU pff du-te baaa de aicea

| facepalmlol a răspuns (pentru dragonslep):

laughing sentimentu' e reciproc

| dragonslep explică (pentru facepalmlol):

Of of of ''desteapta'' te mai crezi si tu

| facepalmlol a răspuns (pentru dragonslep):

Nu ma cred.
In schimb,"ma crezi".

| dragonslep explică (pentru facepalmlol):

Eu nu prea cred da sti ca ''desteptul cedeaza primul'' asa ca hai pa

| facepalmlol a răspuns (pentru dragonslep):

Mno'....acum o dam pe citatelaughing)

| availablehandyman a răspuns:

Pai placile alea de skateboard nu sunt de longboarding sunt tot placi de skatebord care te ajuta sa prinzi viteza mai mare