| LupulTurbat a întrebat:

Pentru cei care au terminat a-9-a... cum e as vrea sa-mi explicati pe scurt cam ce se intampla daca e frumos etc. dau funda _ vot

Răspuns Câştigător
| Aly28 a răspuns:

Bunahappy
La inceput e mai greu in privinta profilor, e diferit fata de generala.Au pretentii mai mari, va dau note mici la inceput, dar pana la sf sem.va veti da seama ca nu sunt asa de rai.Incearca sa fii cat mai sociabil, si nu te limita in a lega prietenii doar cu copii din clasa ta.
succeshappy