| georgiana952 a întrebat:

Pentru cei care au vazut filmul Black Swan la sfarsit Nina moare?big grin Si daca ati putea sa-mi faceti un rezumat al sfarsitului filmului, va rog.

L-am vazut dar nu am inteles prea bine sfarsitul thinking Si nici de ce isi imagina chestiile alea cu tablourile alea pictate din casa ei si ca a omorat-o pe fata aia care voia sa-i ia locul.hee hee

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Pai rezumat nu iti fac, ca te poti uita la film.Nina sparge oglinda, crezand in mintea ei ca o omoara pe prietena ei.Dar de fapt ciobul din oglinda s-a infipt in abdomenul ei si i-a provocat o hemoragie interna.Care in timpul dansului s-a extins.Si atunci si-a dat seama la final ca ciobul care la infipt in amica ei,de fapt l-a infipt in ea (Nina).La finalul dansului, cade jos si moare intr-o balta de sange si sub aplauzele spectatorilor. Obtinand ceea ce si-a dorit, dansul si aplauzele publicului.