| Sesilia26 a întrebat:

Pentru cei care joaca Ameba Pico zice sa mergem la ocean si sa dam nu stiu ce hand-wave cum fac? si apoi am starns 1000 de gumies pe zi a doua zii cand intru imi da mai multi bani?(scuze pentru categorie)

2 răspunsuri:
| dany_2098 a răspuns:

Nu joc da stiu un sait cu jocuri mute terminatt
e cu bani vitei 999999999999...etc http://www.arcadeprehacks.com/game/2388/Damn-Birds-2.html

| Trifan_Ana_1990 a răspuns:

Poti sa imi trimiti si mie site-ul de pe care te joci ameba pico? Caut pe intrernet..nu merge apoi caut pe facebook ..nimic..Poti sa imi trimiti?