| Fαntαsy a întrebat:

Pentru cei care joaca ourWorld.
Am vrut sa completez o oferta de la ultrawall car eiti da 365 de gems. E free asa ca am vrut sa incerc. Trebuie sa imi fac cont ( e gratis o luna) dupa care trebuie sa platesc 20 $.

Care din voi a mai facut oferta, poate sa-mi spuna si mie cum fac sa completez toate alea de acolo?

Si ma intreaba dupa o luna daca vrea sa dau banii aia? SAu ii platesc direct? Daca nu ma intreaba cum dezactivez oferta?

happy

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai eu nu am facut chetis aia. adica astept usor. Mai ales ca am lev mare si pot lua mai ce vreau big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ofertele cu mai mult de 50 de gems sa zicem nu sunt gratis cele cu 1, 5, 15 sunt gratis. happyiar oferta pe care ai facut-o daca ai primit gems de la ea trebuie sa platesti cu siguranta ceva.