| Jul. a întrebat:

Pentru cei care sunt din Craiova : Carol sau Buzesti? Pe care il considerati mai bun si de ce? Ce alt liceu vi se pare bun? big grin

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Eu cred ca Buzesti, adica acolo ma voi duce eu sperlaughing. In Carol nu se prea mai invata, insa in Buzesti te tine peste o anumita limita, ceea ce este bine. Ce e drept, ai mai putina libertate si trebuie sa inveti, dar dupa ce termini liceul vei fi sigur/a ca ai ales ceea ce trebuietongue.

3 răspunsuri:
| elle_1922 a răspuns:

Carol clar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buzestilove struck.Sunt in clasa a 8-a acum si sper ca la anul sa ajung la filologie bilingv-engleza.Cu privire la Carol...am fost odata la un concurs in timpul saptamanii la Carol si am zis "Nu mai calc in scoala aia niciodatastraight face". Pe multe culoare elevii stateau rezemati de perete si mancau seminte.Desigur,resturile de la seminte erau aruncate pe jos. Poate se spune ca e un liceu bun dar...il strica acei Versace si Giorgio Armani in exces.Atat am vrut sa spun. Buzesti rulzzzzz love struck

| gaby08 a răspuns:

Pentru cel/cea de mai sus nu se mananca seminte in scoalalaughing Sa fim seriosi ce naiba eu sunt in acest liceu si asa ceva nu am vazut niciodata. E adevarat, nu toata lumea invata pentru ca in orice scoala sunt si astfel de elevi, dar daca nu intri in anturajul gresit sau nu dai in teribilism e ok. Cat despre invatat daca vrei sa inveti crede-ma chiar ai cu cine pentru ca sunt profesori exceptionali si unii chiar foarte severi. Nu vorbesc despre buzesti pentru ca nu stiu mai nimic despre acel liceu. Si ca raspuns la comentariul de mai sus: Nu ai cum sa iti dai seama daca se invata intr-o scoala doar mergand la un concurs acolo, eu una sunt mandra de scoala mea big grin (stiu ca e un raspuns mai intarziat dar am tinut sa precizez niste lucruri pentru viitoarele persoane care vizualizeaza aceasta pagina)