| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care sunt la liceu la profilul filologie...imi puteti spune ce materi o sa am in clasa a 9 si cam ce imi trebuie la fiecare materie(asa in mare)
dau funda si vot:*happy

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Pai o sa faci romana,mate,fizica,chimie,logica,engleza,franceza,sport,muzica,desen,biologie, obiectele astea de baza.
Dai teze la :romana, engleza, latina si alegere dintre istorie/geografie.
Iti trebuie CAIETE sa ai pe ce sa scrii, ca manualele le vei primi de la liceu sau te vor pune sa cumperi ce e nevoie.Succes! happy

| 1234abcd a răspuns (pentru Floreenofficial):

Deci practic tot obiectele pe care le-am facut pana acumhappydoar ca se adauga logica...inca o intrebare daca nu te superi..cate ore pe saptamana de engleza o sa fac(mentionez ca nu-s la intensiv)

| Floreenofficial a răspuns (pentru 1234abcd):

Pai cred ca 3 ore. happy