| Ge0rgika a întrebat:

Pentru cei care vor sa dea Cambridge-ul la vara. imi ziceți si mie când sunt înscrierile si când este examenul, eventual si un site. am cautat pe net dar nu am găsit nimic.

1 răspuns:
| bialia2000 a răspuns:

Inscrierile cred ca se fac prin februarie, depinde la ce scoala si in ce oras locuiesti.de obicei concursul se da prin mai(20 si ceva). Incearca pe british council si vezi daca este si orasul in care locuiesti tu. daca nu intreaba pe prof de engleza. happy