| Ioana :x a întrebat:

Pentru cei de clasa a 8a. La ce liceu vreti sa mergeti? happy

12 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

C.N.I.L.C. Ploiesti, probabil la filologie.

| dumitruanca17 a răspuns:

Colegiul National Alexandru Vlahuta!

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Economic, profil -> contabilitate thinking

| SunnyFlame a răspuns:

Iuliu Maniu de la noi=>Stiinte economice sau bio chimie
sau la filologie da am inteles ca in a 11 trebuie sa te muti la alt profil ca nu se da bacu din mate si fara bac din mate nu te ia la afacultatea,,, ori ar mai fi posibilitatea sa ma duc la liceu militarbatting eyelashes

| baaang a răspuns:

Liceuuu:HCC [albaalove struck]
profilu:filo intensiv englezahappy
tuu?

| Deeaa_8846 a răspuns:

Colegiu National Roman Voda! din Roman, tu?

| SussieLex a răspuns:

Buna ioana...eu sunt in clasa a8a...
sincer si pentru mine este o mare dilema
eu sunt din tg-jiu...cred ca o sa ma duc in economic...happy
din cate stiu eu este un liceu destul de bun...acum depinde de unde esti tu...degeaba iti zic eu la ce liceu ma duc. daca nu suntem din acelasi oras.
oricum.baftahappy

| Ioana :x explică:

Ion Barbu Bucuresti big grin

| *Baby* a răspuns:

Calinescu smug

| Sorelaaaaa a răspuns:

happy Buna Ioana tongue sunt cl.a8a si sunt din suceava big grin dau la Liceu Petru-Rares tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traian sau Decebal tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihai Eminescu-Calarasiwinking