| brunetteee a întrebat:

Pentru cele care se joaca lady popular big grin. daca vreau sa sterg niste haine din garderoba pot? si daca da, cum? mersi

4 răspunsuri:
| iza03zu a răspuns:

Nu poti sa le stergi da de acum fii si u mai atenta la ce ei e doar un mic sfat...te pup baftaaa>:d

| CookieșiParty a răspuns:

Daca vrei sa le stergi? Scuze,dar tu nu poti face asta! Nimeni nu poate face asta! Eu joc Lady popular,dar nu am putut! Scuze, dar nu poti! Doar,,, ignora hainele'''! Sa nu le mai porti!

| iöиi a răspuns:

Nu poti sa le stergi big grin

| Mgdxx a răspuns:

Nu poti sa le stergiwinking