| IepurashRocker a întrebat:

Pentru fete : Ati iubit vreodatã un smecheras? Bãiat de cartier, vagabont?

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Neee...nu m-as uita la asa specimen

| IepurashRocker explică:

sad nu înteleg de ce rãmânem cu buza umflatã dupã o astfel de iubire ¿...

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Mda. Si cand ma gandesc. lui nici nu. i pasa. adica, oricat de smecher era el, eu i.am dat primul' sarut. desi el se lauda ca se mai sarutase cu o tona de fete, nu era asa. nu se pricepea prea bine la asta si mi. a spus si prt lui cel mai bun ca am dreptate. oricum, dupa ce am stat impreuna 2-3 luni. i.am facut cunostiinta cu vara.mea, din alta tara. el s. a indragostit automat. desi eram inca impreuna. si o suna zilnic. va dati seama cum m.am simtit. inca. i simt gustul ala dulce pe buze. si totodata, simt nesimtirea lui in inima. oh go on.

| luciana200972 a răspuns:

Prima mea dragoste a fost un smecheras de liceu, care era foarte popular, toate fetele erau in limba dp el, l-am iubit nebuneste 4 ani si am ramas cu buza umflata pentru ca invartea fetele pe degete, eu am intrat intr-o depresie puternica ce m-a tinut vreo 6 luni, dc stau sa ma gandesc e primul baiat cu care m-am sarutat, si inca ma mai doare cand imi amintesc desi au trecut 7 ani de cand ne-am vazut ultima oara

| ServanaAtoni a răspuns:

Nu.nu pot suporta genul acela de persoane.nu vreau sa am nicio legatura cu "smecherii".

| yoana14 a răspuns:

Din pacate... dah

| Georgix a răspuns:

Nup.Si din cate vad aici bine am facut.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA.si inca iubesc.

| semy a răspuns:

Mda din pacate

| Georgiana58 a răspuns:

Daa. chiar 2. sh ink iubesc ::X