| OaNa_1155 a întrebat:

am o problema.imi place mult de un baiat, e mai mare ca mine cu un an. e dragut, cand eram mai mica ma intelegeam super bine cu el dar acum cred ca nici nu ma mai cunoaste.nu e un smecheras de cartier, dar nici un baiat care nici nu vorbeste. Ce sa fac? Il plac mult si nu am nici o idee!

Răspuns Câştigător
| briana a răspuns:

Pai incearca sa te bagi in seama cu el daca nu faci nimic sigur ca nu o sa iti vina pe tava. Incearca asa: Buna ce mai faci? Iti mai aduci aminte de mine? Sunt X iti mai aduci aminte ce bine ne intelegeam cand eram mici oare ac dc nu ne mai intelegem? Vei vedea daca e sau nu interesat de tine din ce veti discuta. Sh poate o sa iti dea ID sa vb pe mess.