| Georgiana95 a întrebat:

Pentru fete: Ati simtit vreodata nevoia sa aveti un prieten(iubit)batting eyelashes?
De curiozitate intreb

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prieteni am destui(baieti). Daca te referi la,, prieten``, nu, n-am simtit o nevoie mai speciala. Am lasat lucrurile sa vina de la sine si timpul le-a rezolvat pe toate. Iubit, neaa! Mai am din perioada adolescentei si n-are rost sa irosesc acesti ani cu ceva care se va intampla, cu sau fara voia mea happy.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sunt prea satula de relatiile altora, de problemele lor pentru a avea macar curajul d-apoi necesitatea de a avea un prietenhee hee

| traficanta a răspuns:

Eu n-am prieten si nu mor laughing toata lumea ma intreaba daca am prieten asa cum de n-am eu, da eu sunt eu se poate, da stai linistita ca am timp de prieteni, sunt de varsta ta vad de la numetongue desi tin foarte mult la cineva si stie asta, el stie ca nu mai tin la el, si acum regreta...

mi-a parut bine.