| JustOneLife a întrebat:

Pentru fete : Ce parere aveti despre baietii "rapperi".

4 răspunsuri:
| Lilllith a răspuns:

Blugi purtati degeaba daca jumatate din posterior este la vedere, atitudine de "smecheras", injuraturi si multe alte chesti. ORIBILI..in fine asta e doar parerea mea...

| Liviu a răspuns (pentru Lilllith):

Uhm,nu prea agreezi rapperi,preferi cocalari?
sa zicem ca eu eram genu de rapper,pletos, imbracat la blugi (largi) cerceii,si alte chestii.
Personal,agreez rapperi, rockeri si manelari.
Insa multa lume ma critica pentru felu in care ma port (ras in cap, cioc, mustata.) ce pot spune, gura lumi o astupa doar pamantul.

| JustOneLife explică (pentru Liviu):

Fii atent, nu am pus intrebarea ca sa "comentati" la raspunsul altora.A fost pararea ei.

| Annapro a răspuns:

Depinde de fata. Daca si ea este mai baietoasa sau se imbraca cu sepci cu bluze largi etc. baietii rapperi sunt perfecti!