| AndreeaUrsu101 a întrebat:

Pentru fete! Cred ca mi-a venit menstruația. Când am început școala, în prima zi, după ce am venit de la școală am observat ca am avut o pata roșie pe slip. Ok. Acum zilele astea, adică miercuri și joi, miercuri ala fel când am venit de la școală am observat o pata maronie dar era mai solida adică nici culoarea roșie nu era nici cum ar trebui sa fie (zic eu) joi și vineri la amiaza mi-a curs la fel. După amiaza când m am dus la toaleta am observat ca nu mai era la fel ca și joi și vineri. De data asta "pata" era roșie și mult mai lichid.

Întrebarea mea este Înseamnă că mia venit menstruația? Explicați mi va rog

Scuzați dacă mai sunt greșeli dar ma corectează telefonul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wth.
Daca nu esti in stare sa stii cand iti vine, vorbeste cu maica-ta sa te lamureasca ea.
Zilele alea n-ai purtat absorbante? wtf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

discută cu mama ta despre asta.

| cristi10grei a răspuns:

Poftim raspuns de la fete happy daca de la noi baieti nu vrei te puteam ajuta happy dar ai refuzat raspunsul nostru a baietilor, si sa stii ca noi baieti stim mai multe happy