| Annis a întrebat:

Pentru fete... Voi credeti un baiat cand va spune ca va iubeste? In afara daca sunteti casatoriti ...bine inteles un prieten iubit sau cum vreti sa il luati!

Răspuns Câştigător
| Twp3w a răspuns:

Eeee acum nu orice baiat care iti spune ca te iubeste iseamna ca chiar te iubeste si tine la tine... Daca iubeste trebuie sa-ti dovedeasca prin fapte si comportament! Ca poate sa zica ca te iubeste numa cu vorba si e in zadar! Trebuie sa iti demonstreze ca ii pasa de tine si ca face unele sacrifici pentru tine pentru ca chiar te iubeste... Si sunt mai multe etape ca si statusul acesta :Iubeste BAIATU care iti spune ca esti frumoasa si nu sexy. Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas… Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind. Care te saruta pe frunte. Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA. Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit. Care in prezenta prietenilor te ia de mana. Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba… Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste…si probabil ca…te va iubi mereu… Fundaaa?love struck

4 răspunsuri:
| Elenna219 a răspuns:

Depinde de personalitatea lui si te ajuta foarte mult si daca il cunosti macar cat de cat, adica ti-ai da seama daca te minte sau nu

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Depinde de baiat. In unii ai incredere...In altii deloc.

| callmebeautiful a răspuns:

Nu intotdeauna. depinde de baiat

| pissicutza29 a răspuns:

Pfoa.e cam greu sa scoti d la un baiat aceste cuv magice."Te Iubesc".e destul d greu.sau daca tipul nu te iubeste cu adv.va zice imediat aceste cuv.pentru ca pentru el va fi doar o joaca.dr este greu d rasp la intrebare ta...pentru aici depinde sh c fel este baiatul. poate sa fie mai timid,, sau daca este mai indraznet.depinde...;-)