| AnemonaP a întrebat:

Pentru fetele care fac patinaj sau care stiu.Eu ma apuc de patinaj artistic, doar iarna se fac pe patine antrenamentele in schimb pe role.Se da lama jos de la patine si se pune cea de la role? Cred ca asa. Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| Twiiix a răspuns:

Hei.Si eu fac patinaj artistic.Eu una, am patine cu lama pentru gheata si role separate(tot pentru patinaj artistic).Am colege care dau jos lama si pun roti, dar eu am ales sa am 2 perechi separate:una cu lama, una cu roti...e mai usor. happy Sper ca te-am lamurit. Funda