| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica intrebare.
De ce unii cred ca persoanele care merg pe role is fraieri?
Eu stiu sa merg pe bicicleta, sk8, patine, heeles si role dar cel mai bine merg pe role(in 2 ani am devenit chiar foarte buna la scheme si m-a vazut un antrenor de patinaj.am facut patinaj un an dar intr-o zi eram pe stop si imi era rau si nu puteam sa merg la antrenament si a trecut antrenorul si m-a vazut pe strada si a crezut ca chiulesc si m-a dat afara.eram la patinaj de viteza dar patinam ca una de la artistic)
Unii chiar mi-au zis ca am talent dar altii chiar isi bat joc si fac mistouri.
Voi ce spuneti? Sa ii bag in seama pe ceilalti sau sa fac ce imi place?

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu are sens să dai atenţie, nu am auzit pe nimeni zicând că cei care merg pe role sunt fraieri. Dacă le dai atenţie şi văd că te deranjează o să continue aşa. E foarte bine că-ţi place şi dacă poţi continuă asta, e şi foarte sănătos. Baftă!

| darrio2007 a răspuns:

Eu nu consider fraier pe cineva care merge pe role.Si nu merg pe role.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ce intrebare stupidalaughing. Oare ce sa faci? baga'i in seama.sa vezi cum te simti dupa oh go on.Gandeste'te ca degeaba ii bagi pe aia in seama daca tu tot vrei sa faci ce iti place.Nu inteleg de ce te deranjeaza de ce zic ceilalti, daca tu deja ai fost la antrenamente de performanta si stii ca ai talent oh go on.Nu ii mai bag in seama si fa ce iti place

| BitchImfabulous a răspuns:

De cand merg eu rolele nu am auzit pe nimeni sa zica asta.
Mersul pe role e sanatos si distractiv.
probabil ca cei care spun asta nu stiu sa mearga si sunt invidiosi pentru ca ai talent, dar nu trebuie bagati in seama.Nu e deloc adevarat cum ca esti fraier daca mergi cu rolele, la mine in sat chiar foarte multi se plimba cu ele vezi grupuri mari pe strada.

| Chrystyne a răspuns:

Nu ii consider fraieri pe cei care merg pe role. Iar daca ai talent, de ce sa nu faci ceea ce iti place?
Nu asculta pe toata lumea ca nu ajungi nicaieri asa. Daca nu le placecum te distrezi atunci n'au decat sa nu te bage in seama. Cred ca sunt invidiosi si vor sa te faca sa renunti datorita faptului ca esti asa de buna. big grin

| ioana_6413 a răspuns:

Păi cine spune aşa e prost şi frustrat. Care e faza? Ei rămân cu comentariile lor stupide şi noi ne distrăm. happy
P. S: Fac pariu că cine a spus asta n-are mai mult de 7 ani. Am dreptate? laughing