| SophieLoVeKorea a întrebat:

Pentru fetele care joaca MissBimbo! Am nevoie de ajutorsad. Am ajuns la lvl 18 si imi cere sa votez 10 missbimbo la alegere dar cand dau pe nota 5(cea mai mare) spune ca trebuie sa am confiramata adresa de email.Problema este ca atunci cand mi-am facut cont pe missbimbo.com nu stiam ca trebuie confirmata adresa asa ca am sters email-ul trimis de ei si acum nu mai pot sa trec la lvl urmator.Va rog daca stiti cum sa fac rost de o alta confirmare sa imi raspundeti sau macar de o alta solutie pentru a trece mai departe. Dau funda si voturi pozitive.Va rog eu muuuult de tooot.

2 răspunsuri:
| deyule794 a răspuns:

Intri la my profile, apoi info, si sus trebuie sa scrie email invalid :* iti vor trimite mail pentru validare >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino si ajuta comunitatea Romanilor sa se faca respectati.Ungurii si alţii ne vor răul.Haideti impreuna pentru Romania!
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul