| NoNamePlease a întrebat:

Pentru jucatori de metin... Ce metin ar fi mai bun GX, Fun sau Tim, le-am jucat pe toate in trecut si as vrea sa ma reapuc... Funda

Răspuns Câştigător
| DYsSsA a răspuns:

Eu am jucat fun dar nu e asa interesant.Mai bine ai juca Metin2 Light. Iti da nivelul 90 la inceput, 7 feluri de king si pv 600k. Este foarte frumos. Singura problema este ca severul se deschide de la pranz pe la 12. Uite aici siteul: http://92.114.116.37:8090/. De pe siteul asta poti downloada, iti poti face cont, are chat si poti face donatii pentru a primi iteme de GM sau iteme modate.(cu itemele modate rupi :) ). Sper sa-ti placa :)

2 răspunsuri:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Mie imi place Gx, ala il joc.

| ShadowSKQ90 a răspuns:

Iti recomand sa nu te apuci de tim.fun sau gx incearca al metin cum ar fi reddragonmt2 sau candylongju