| AnubisTheGod a întrebat:

Pentru rapperi: Chiar nu se poate achizitiona de nici unde un tricou 20CM(original)? Am cautat pe internet, am fost la concertele lor, nici unde nu am gasit...

Răspuns Câştigător
| WhiteAndProud14 a răspuns:

Ai aici o alternativa, http://www.parazitii-club.ro/2012/08/27/tricouri-20cm-records/

Tricourile originale se gasesc doar la concerte, in curand o sa apara site oficial 20CMRECORD, s-ar putea sa vanda tricouri, albume, s.a.m.d.

| AnubisTheGod explică (pentru WhiteAndProud14):

Am fost la 2 concerte de ale lor si nimic...

| WhiteAndProud14 a răspuns (pentru AnubisTheGod):

De obicei la concertele din cluburi se vand, fi geana cand mai au concert la tine-n oras, suna-i dinainte si spune-le sa-ti aduca cate bucati doresti.

Pentru concerte Parazitii:

Contact Studio

p20cmrecords(at)yahoo.com

| AnubisTheGod explică (pentru WhiteAndProud14):

Am fost cand au avut concert la mine oras intr-un club si nimic frate...Am fost dezamagit ca asa am citit si eu ca la concerte se vand tricouri sau materiale discografice dar din pacate nu era nimic.Tu ai reusit sa iti achizitionezi un tricou?

| WhiteAndProud14 a răspuns (pentru AnubisTheGod):

Nu, eu am prins 4 albume cu ajutorul articolului asta http://www.parazitii-club.ro/......-net-poze/

| AnubisTheGod explică (pentru WhiteAndProud14):

Albume am si eu 6 ...Eu vreau tricouri...