| emma_7432 a întrebat:

Pepene galben sau pepene rosu?

14 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Rosu.

| Danyel a răspuns:

Rosu.

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Si pepene galben si rosu :X
smug big grin

bye :X

| XtmCamiii a răspuns:

Pai mie cel mai mult imi place cel rosu love struck dar cel galben nu prea imi place pana ma convins mama sa mananc si la preparat astfel intr-un bol la taiat cubulete si a stors lamaie si zhar si a fost fff bunlove struck
depinde acum nu le place la toti asahee hee

| Mayar a răspuns:

Oh Doamne, greu de ales... dar...sa fie pepene rosu, ca din ala consum mai mult happy

| Al3x_3632 a răspuns:

Rosu!love strucklove struck

| soraGrime a răspuns:

Rosu,e cel mai bun.

| Element25 a răspuns:

Pepene rosu=p~

| Anna_1282 a răspuns:

Ambii=p~

| ankappa a răspuns:

Rosu

| KitTY_2644 a răspuns:

Pai mie cel mai mult imi place cel rosu dar cel galben nu prea imi place pana ma convins mama sa mananc si la preparat astfel intr-un bol la taiat cubulete si a stors lamaie si zhar si a fost fff bun
depinde acum nu le place la toti asa

| Oana05 a răspuns:

Pepene rosu

| aXy99 a răspuns:

Verde.

| cosm1n_1835 a răspuns:

Albastru