| Antonik a întrebat:

Care tip de pepene va place? Cel rosu sau cel galben si de ce?
Fundita:X

Răspuns Câştigător
| ancutsa410 a răspuns:

Cred ca aman2
thinking la fel de multhappy

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Cel rosu.nu stiu de ce dar nu imi prea place cel galben

| madalicious a răspuns:

Cel rosu. E mai zemoslove struck si mai duuulcelove struck. Si mor dupa pepenele rosu. laughing

| SwEEtGiRlZ a răspuns:

Cel galben pentru ca ma reprezinta... aaa si imi place galbenu va pup:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nul suport pe cel galben nu stiu de ce, mi se pare gretos, cel rosu e mult mai zemos si gustos pup toti baiati frumosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nul suport pe cel galben nu stiu de ce ,mi se pare gretos,cel rosu e mult mai zemos si gustos pup toti baiati frumosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nul suport pe cel galben nu stiu de ce ,mi se pare gretos,cel rosu e mult mai zemos si gustos pup toti baiati frumosi