| alinaioana12 a întrebat:

Peste 2 saptamani e majoratul unei prietene si am nevoie de idei pentru cadou. Am adunat bani de la cativa prieteni, vreo 400 de lei. Deci ce am putea sa-i luam? Ne-am gandit la ceva trusa de machiaj, ceas, dar mai trebuie si ceva amuzant. ma ajutati?
Si va rog nu-mi ziceti ca mai bine ii dam banii pentru ca vrea neaparat cadou big grin

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Un tricou pe care sa scrie ceva amuzant sau un indemn pentru cum ar putea sa-ti traiasca viata de acum incolo.

Răspuns utilizator avertizat