| TotEuMa a întrebat:

Peste 2 saptamani imi cumpar telefon, ce mi.ai recomanda?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca nu conteaza bugetul Samsung Galaxy S3

| SuicideSilence a răspuns:

Pana in 10 mil, cred ca cea mai buna solutie este: LG optimus one p500 http://www.gsmarena.com/lg_optimus_one_p500-3516.php
(da..stiu. o sa-mi sara toti "expertii" in cap acum pentru ca Samsung galaxy gio s5660 are procesorul tractat la 800MHz. este o mare teapa aici. este acelasi procesor ca si pe LG optimus one, numai ca este overclockat din fabrica).
peste 10 mil sunt muuuuulte variante. acum depinde ce iti place si tie