| Irinutzaaa a întrebat:

Peste 3 zile e ziua de nastere a prietenei mele cea mai buna eu nu stiu ce sa-i aleg... vreau un cadou perfect dar nushtiu ce fiindca cred ca sai cumpar flori sau o bluza e prea banal dar ceva accesorii nu pre vreau si altceva nu-mi vine in cap nimic ce pruponeri aveti va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Pai daca este cea mai buna prietena a ta ar trebui sa stii ce sa ii ei.
I-ai ceva care sa o defineasca happy
Sau da-i ceva facut de tine happy

| dayana007 a răspuns:

Depinde
carte daca e mai intelectuala
machiajuri/parfumurie e greu sa le nimeresti
daca ii place moda tot la haine ajungi
daca e cea mai buna atunci stii ce ii lipseste sau pentru ce are manie

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Tablou. un tricou cu voi doua. o cutie muzicala. un cantec La Multi Ani inregistrat de tine si postat pe youtube. ceva ce sa o sperie, gen un,, clown turbat'' care sare din cutia de cadou cand o deschide. un parfum foarte placut. laughing sau i-ai unul cu fata si corp super, si du-il la bustul gol cu fundita la gatlaughing nu cred ca rezista. i-ai si o cutie de boboane de ciocolata. Mercy sau I Milka dau senzatie. un stilou de colectie. un iepuras viu[daca stai aproape de Polovragi iti pot da eu unul, fie alb cu ochii rosii, fie negru complet] sau alt animal de companie, gen pestisor sau papagal. un colier cu pozele voastre. un jurnal cu coperte cartonate si pagini colorate. sau un album foto cu poze cu tine, ea, si restul gastii. si daca mai vrei mai am idei. bibelou, geanta. ca venii vorba de geanta, stii de ce sarpele uraste cel mai mult faptul ca a ispitit-o pe Eva? deoarece inainte, Eva vedea in el un simplu sarpe. Insa acum, Eva vede in el poseta, centura si tapiterielaughing. ii mai poti lua si un suport pentru lumanari parfumate cu lumanari de diferite culori. sau unul pentru betisoare parfumate. un ursulet de plus, de regula felinele dau senzatie, insa si delfinii sunt la fel de draguti. sau cadou amuzant: pe langa cadoul serios, pui la,, fundul cutiei'' si o cheie de masina. si ii zici ca acum cheia, altadata restullaughing

| RichKid a răspuns:

Daca vrei ceva mai special, cumpara`i un lantisor care are ca medalion initiala numelui ei sau numelui tau. Dar ai grija sa fie ambele de argint/aur. Fundaa?puppy dog eyes