| Prigat10 a întrebat:

Neatsa si Craciun fericit!
Vine ziua mamei mele si as dori sa ma ajutati sa aleg un cadou, nu stiu ce sa ii cumpar.

6 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

O cană cu poza ei sau un mesaj din partea ta. Ştiu că sunt acele magazine, unde îţi personalizezi tot felul de lucruri.

Îi poţi lua o Crăciuniţă (floare). E o floare frumoasă şi simbolizează Crăciunul.

Un parfum.

Un decor cu o lumânare, un ceas...

Crăciun fericit şi ţie!

| 20thoughts a răspuns:

Pai eu anul trecut i-am cumparat un parfum. Poti sa-i iei si tu un parfum o bluza o bratara. Funda?

| Alinaaa21 a răspuns:

Pai poti sa ii iei un parfum si un buchet de flori(trandafiri). Funda?happy

| simonayoana99 a răspuns:

Pai un cadou frumos este acela care rezista mult timp si care cand te uiti la el iti amintesti de la cine il ai si sa iti amintesti momentele plaqte : poti sa ii iei un bibelou unul frumos...sau o poza in care sunteti voi 2 cu un mesaj de iubire pe spate si cred ca ar incantao foarte tare

| pryntesyka07 a răspuns:

O esarfa cred ca i sa-r potrvii!winking Ce zici daca i-ai cumpara un ornament de Craciun? Ar fii foarte frumos! :* De asemenea nu ar strica sa ii dai si o felicitare.